Zákaznická linka zdarma 800 512 512  eshopy24@email.cz      


                                                                                              
 
0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

Naši dodavatelé

LOŽNÍ PRÁDLO,RUČNÍKY,OSUŠKY,PŘIKRÝVKY A DEKY:

Ariatex český výrobce bytového textilu

Hledáte
kvalitní povlečení z kvalitních materiálů,  přikrývky a polštáře i pro ty nejnáročnější, nebo antibakteriální ručníky a osušky s Bambusovým vláknem? My Vám toto vše, i mnohem více, nabídneme v té nejvyšší kvalitě. Povlečení šijeme s praktickým zapínáním na zip, se záklopkou po celé šíři přikrývky, což zaručí velmi snadné a pohodlné povlékání.
Bedstyle CZ
BedStyle, je česká firma nabízející ložní prádlo jen té nejvyšší gramáže. Dbáme na nejlepší poměr kvality a ceny. Snažíme se prodávat cenově dostupné výrobky, pro co nejvyšší množství lidí, ale při zachování prémiové kvality. Dejte nám šanci, vyzkoušejte si nás a už od nás neodejdete..
Aaryans
Jedna z největších společností v ČR, která se zabývá výrobou a dovozem bytového textilu a dekorativních předmětů. Firma byla založena v roce 2002 a doposud jsme se soustředili výhradně na velkoobchodní činnost.Naše výrobky více jak dvanáct let prodávají naši tuzemští a zahraniční partneři. Zázemí společnosti představuje více než 5000 m2skladových prostor, včetně výrobní haly a logistického vybavení.

OSTATNÍ ZBOŽÍ:
99% Česká produkce
Zboží pečlivě vybíráme s ohledem na kvalitu a cenu 
sticky-floating-banner