Zákaznická linka zdarma 800 512 512  eshopy24@email.cz      


                                                                                              
 
0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

Péče o ložní povlečení

Ložní povlečení a péče o něj

I přestože je každý produkt opatřen informacemi o údržbě, není vůbec od věci říct si pár rad a tipů, jak se o ložní povlečení z bavlněného saténu starat. 

Před prvním použitím je třeba povlečení vyprat. Perte ho odděleně, maximálně na teplotu uvedenou u produktu a s přípravkem na barevné prádlo. Perte ho vždy zapnuté a naruby. Použitím aviváže rozhodně chybu neuděláte, ložní povlečení bude voňavější a hebčí. Po vyprání prádlo hned vyjměte z pračky a pověste. Nevěste ho za rohy na kolíčky, přetáhněte jej ideálně přes více než jednu šňůru, nebudete ho pak muset žehlit. Pokud si ložní povlečení přeci jen vyžehlit chcete, mělo by být trochu vlhké. Nakropte ho. Žehlete na program „bavlna“ a nikdy ho nemandlujte. 

Výběr ložního povlečení

Ložní povlečení by mělo být nejen sladěné s Vaší ložnicí, ale také by mělo být příjemné na dotek a nedráždit pokožku. Povlečení zbavlněného saténu je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny. Zachovává si jemný lesklý saténový vzhled a je velmi příjemné na dotek. Také je velmi vyhledávané pro svůj nemačkavý povrch, a proto jej téměř nemusíte žehlit. 

Bavlněný satén

Bavlněný satén je vyrobený z vysoce kvalitní česané bavlněné příze. Na poli ložního povlečení patří mezi velmi exkluzivní materiál. Nejopatrnějším způsobem čištění je praní ve studené vodě. Povlečení tak ochráníte před vyblednutím a poničením materiálu. Abyste se zbavili roztočů a zašpinění, obraťte povlečení na rub a perte na 40°C. Používejte kvalitní prací prostředek na barevné prádlo. Povlečení by se také mělo prát zvlášť než prostěradla

sticky-floating-banner